Monthly: Haziran 2020

G Belgesi Türkiye İlleri

Konya G Belgesi, Agrega CE Belgesi, ISO Belgesi

G Belgesi, Agrega CE Belgesi, ISO Belgesi Konya

G Belgesi, Agrega CE Belgesi, ISO Belgesi Konya için bilgi, tecrübelerimizle uygun fiyatlı çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. G Belgesi Fiyatı, Agrega CE Belgesi Fiyatı ve ISO Kalite Belgeleriyle ilgili danışmanlık ve belgelendirme hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçiniz. Diğer danışmanlık ve belgelendirme faaliyetlerimiz için web sayfamızı inceleyebilir veya aşağıda bulunan başvuru formunu doldurarak müşteri temsilcilerimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Konya Hakkında : Konya, Türkiye’nin yüzölçümü bakımından en büyük ili ve en kalabalık yedinci şehridir. 31 ilçeden oluşur. Konya İl Nüfusu: 2.232.374’dür. (2019) Trafik plaka numarası 42’dir. 1875’te kurulan Konya Belediyesi, 1987’de çıkarılan 3399 sayılı yasa gereğince “büyükşehir” statüsüne kavuşmuş olup 1989’dan beri belediye hizmetleri bu statüye göre yürütülmektedir. 2014’te 6360 sayılı kanun ile büyükşehir belediyesinin sınırları il mülki sınırları oldu.

Konya G Belgesi ; G Belgelendirme yapılacak ürünle ilgili yasal mevzuatlar standartlar incelenir. Ürüne yapılması gereken test ve deneyler belirlenir. Belgelendirme aşamaları belirlenerek firmanın kullanması gerekli olan doküman ve prosedürler  iş programları oluşturulur. Sizde G Belgesi işlemleriniz için firmamızla irtibata geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Konya Agrega CE Belgesi;  Gerekli şartlar sağlandıktan sonra ön incelemenin gerçekleştirilmesi ve üretim sistemi ile ürünlerin belgelendirilmesi gerekiyor. Agrega CE Belgesi yapılabilmesi için, Başlangıç Tip Deneylerinin yapılması ve ilgili yönetmelik ve standartlar kapsamında Teknik dosya, Performans Beyanları, ürün etiketlerinin hazırlanması gerekmektedir.  Sizde Agrega CE Belgesi işlemleriniz için firmamızla irtibata geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Konya ISO 9001:2015 Belgesi ; ISO nun amacı Kurum, kuruluş, firma, dernek vb. tüm oluşumlarda yapılan işlemlerin kayıt altında tutulması hizmet veya ürünün girdi malzeme kontrolünden başlayarak son aşamasına kadar prosedür ve formlarla desteklenmesinden oluşmaktadır. Sizde ISO Kalite Belgelendirme işlemleriniz için firmamızla irtibata geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Konya’de G Belgesi ve Agrega CE Belgesi İçin Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük ve Yunak ilçelerinin tamamında belgelendirme ve danışanlık hizmetleri vermekteyiz.

Agrega CE Belgesi

Agrega CE Belgesi Aşamaları

Agrega üreticileri bünyesinde ilgili standartta geçen günlük haftalık ve aylık deneyleri yapabilmeleri için laboratuvar kurmaları gerekmektedir. Agrega ürünlerine CE İşaretlemesi yapılabilmesi için, Başlangıç Tip Deneylerinin yapılması ve ilgili yönetmelik ve standartlar kapsamında TEKNİK DOSYAPERFORMANS BEYANI ve ÜRÜN ETİKETLERİ hazırlanması gerekmektedir. Firmamız agrega ürünleri için CE işaretlemesi konusunda taş ocağı işletmelerimizin hizmetindedir. CE İşaretlemesi yapılmadan Agrega satışı yapılmamalıdır.

Agrega CE Belgesi

Agrega CE Belgelendirme Danışmanlık

Firma Bünyesinde yapılan günlük haftalık aylık deneyler belgelendirme çalışmaları kapsamında değerlendirilmekte fakat ilk tip testleri olarak kabul edilmemektedir. Onaylanmış kuruluş belgelendirmesi yapabilmemiz için deneylerin TÜRKAK, T.C. ÇEVRE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI  veya TSE tarafından onaylı bir laboratuvar tarafından yapılması gerekmektedir.

Agrega CE Belgelendirme için Yapılması Gerekenler;

-Üretim Kontrol Sistemi Kurulması
-Başlangıç Tip Deneylerinin Yapılması
-Organizasyon
-Kontrol İşlemleri
-Üretim Yönetimi
-Muayene ve Deneyler
-Kayıtlar
-Uygun olmayan ürüne uygulanacak işlemler
-Üretim Alanlarında Taşıma, Depolama, İyileştirme
-Taşıma ve Paketleme
-Personelin Eğitimi

Agrega CE Belgesi

Agrega CE Teknik Dosyası

Belgelendirme işlemleri tamamlanan kuruluşlar tarafından hazırlanması gereken Agrega CE Belgesi Teknik Dosyasında ürünün üretiminden pazarlanmasına kadar olan süreçle birlikte ürünlere yapılan agrega başlangıç tip deneyleri, agrega performans beyanları, agrega ürün etiketleri, Agrega Ce Belgeleri, ürün hakkında kullanılan tarif ve terimler gibi bilgilerin bulunması ve istenmesi halinde yetkili kurum ve kuruluşlara beyan edilmesi gerekmektedir.

Firmamız belgelendirme çalışmaları kapsamında Agrega CE Belgesi Teknik Dosyası hazırlanması konusunda gerekli danışmanlık ve eğitim hizmetlerini vermektedir.

Agrega CE Belgesi

Agrega CE Performans Beyanı Nedir?

Yapılacak olan başlangıç tip deneylerindeki değerler üzerinden hazırlanan ve ürünlerle ilgili fiziksel ve kimyasal bilgilerin olduğu beyana Agrega CE Performans Beyanı denir. Hazırlanması sırasında bazı kategori sınıflarında agrega standardında belirlenen değerler belirlenir. Ürün standardına göre performans beyanında belirtilen deney sonuçları belirlenen kategorilerde geniş aralıkta tutulabilir. Hazırlanan Performans Beyanı istenmesi halinde yetkili kurum ve kuruluşlara beyan edilmesi gerekmektedir.

Firmamız belgelendirme çalışmaları kapsamında Agrega CE Belgesi Performans Beyanı hazırlanması konusunda gerekli danışmanlık ve eğitim hizmetlerini vermektedir.

Agrega CE Belgesi

Agrega CE Belgesi İçin Hangi Evraklar Gereklidir?

Agrega CE İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

• İMZA SİRKÜSÜ Fotokopisi
• VERGİ LEVHASI Fotokopisi
• ODA KAYIT BELGESİ Fotokopisi
• TİCARET SİCİL GAZETESİ Fotokopisi
• ÜRÜN TANE SINIFLARI
• BAŞLANGIÇ TİP DENEYLERİ
• AGREGA CE TEKNİK DOSYA
• AGREGA PERFORMANS BEYANI
• AGREGA ÜRÜN ETİKETLERİ
• İŞLETME RUHSATI Fotokopisi
• ÇED BELGESİ Fotokopisi

Beton G Belgesi, G Belgesi

G Belgesi Sorgulama Nasıl Yapılır?

G Belgesinde yetki alan firmaları sorgulamak için TÜRKAK ın web sayfasından Akredite Kuruluş Arama linkine girmemiz gerekmektedir.

Yada bu linke tıklayabilirsiniz ; TÜRKAK Akredite Kuruluş Arama

Bu sayfada ürün adı, ürün standardı, veya akredite kuruluş adlarından bir veya birkaçını girerek sorgulama yapabilirsiniz. Akreditasyon veya kapsam değişikliği olan firmalar Türkak tarafından sürekli güncellenmektedir.

Beton G Belgesi, G Belgesi

Beton Karma Suyu Analizi

Kullanılan suyun kaynağına göre hazır betonda kullanmak için TS en 1008 Standardına uygun test ve analizler yapılması gerekmektedir. Su analizi olmadan G Belgelendirme denetimi  ve beton klor hesabı yapılamaz. Yılda en az 2 kez ve şüphe durumlarında olmak üzere hazır beton tesislerinin beton karma suyu analizlerini yapmırmaları gerekmektedir.

Hazır Beton ve Betondan üretilen mamullerin imalatını yapan yapı malzemeleri tesislerinde belgelendirme ve üretim kontrolünde kullanılan suyun TS en 1008 Beton Karma suyu standardına uygun olarak akredite olmuş laboratuar tarafından yılda en az bir kere analiz yapılması gerekmektedir.

Analiz Yapılan su ile yapılan beton denemelerinde elde edilen priz başlangıç süresi, bir saatten daha az olmamalı ve damıtık su ile yapılan beton denemelerinde elde edilen priz başlangıç süresine göre % 25’ten daha fazla sapma göstermemelidir.

Pin It on Pinterest